Blue Hour Kanazawa
Blue Hour Kanazawa
Blue Hour Kanazawa
Blue Hour Kanazawa

Blue Hour Kanazawa

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 10:00
  • Sejf w pokoju

  • Biurko

  • Pokój dla niepalących

Brak ocen

Live 1 Building B 3F 3 3 Konohanamachi, Kanazawa shi, Ishikawa 920 0852, Japan., 9200852 Kanazawa-shi

Lokalizacja i odległości

location target

Live 1 Building B 3F 3 3 Konohanamachi, Kanazawa shi, Ishikawa 920 0852, Japan., 9200852 Kanazawa-shi

Najbliższe lotnisko30 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta2 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Sejf w pokoju
  • Biurko
  • Pokój dla niepalących

Często zadawane pytania dotyczące Blue Hour Kanazawa

Blue Hour Kanazawa nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 10:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 30 km od hotelu.
Blue Hour Kanazawa nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HRS.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Blue Hour Kanazawa nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Blue Hour Kanazawa nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Blue Hour Kanazawa recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 10:00 - 22:00
  • dotW weekend: 10:00 - 22:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

10:00 - 22:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

10:00

Opcje płatności

  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • American Express