3 Gwiazdki HRS

Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Zwierzęta domowe dozwolone
Klimatyzacja
Biurko
Pokój dla niepalących

8,9

Bardzo dobry

Na podstawie 1 recenzji

Avenida Club Deportivo, 98, 26007 Logroño

Lokalizacja i odległości

location target

Avenida Club Deportivo, 98, 26007 Logroño

Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Biurko
Pokój dla niepalących
Zwierzęta domowe dozwolone
Łazienka
Telewizja kablowa
Klimatyzacja
Bar hotelowy
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel

Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking znajduje się 4 minut pieszo od hotelu
  • dotParking strzeżony
Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel otrzymał od 1 gości średnią ocenę 8.9.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Rezerwując Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Holiday Inn Express LOGROÑO RIOJA by IHG an IGH Hotel dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Diners Club
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego