4 Gwiazdki HRS

Hôtel Restaurant Le Monêtier

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Brak ocen

376 Route de Grenoble, 05220 Le Monêtier-les-Bains

Lokalizacja i odległości

location target

376 Route de Grenoble, 05220 Le Monêtier-les-Bains

Najbliższe lotnisko93 km
Najbliższa stacja14 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Hôtel Restaurant Le Monêtier, położony w miejscowości Le Monêtier-les-Bains, oferuje takie udogodnienia, jak taras, restauracja, bar i bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Église de la Salle les Alpes – 6,6 km. Obiekt zapewnia punkt sprzedaży karnetów narciarskich oraz przechowalnię sprzętu narciarskiego. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Église de Saint-Chaffrey ( 8,6 km), Briancon Citadel ( 14 km). Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. Każdą opcję zakwaterowania w obiekcie wyposażono w biurko i telewizor z płaskim ekranem. W każdej opcji zakwaterowania zapewniono ekspres do kawy i prywatną łazienkę, a niektóre pokoje mają balkon. Z niektórych roztacza się również widok na góry. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub kontynentalne. Okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa. W obiekcie działa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Porte Dauphine – 14 km, La Porte Méane – 15 km. For any reservation of 5 rooms or more, special conditions and additional costs are applied by the establishment.Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Najpopularniejsze udogodnienia

Bar hotelowy
Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hôtel Restaurant Le Monêtier

Hôtel Restaurant Le Monêtier nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższy dworzec znajduje się 14 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 93 km od hotelu.
Rezerwując Hôtel Restaurant Le Monêtier goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hôtel Restaurant Le Monêtier posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Hôtel Restaurant Le Monêtier nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard
  • American Express