3 Gwiazdki HRS

Central Park Motor Inn

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Brak ocen

7 Maata Street, 3920 Taumarunui

Lokalizacja i odległości

location target

7 Maata Street, 3920 Taumarunui

Najbliższe lotnisko73 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Central Park Motor Inn usytuowany jest w miejscowości Taumarunui. Oferta hotelu obejmuje restaurację, centrum spa i odnowy biologicznej, bar oraz bezpłatne Wi-Fi. Obiekt zapewnia sezonowy odkryty basen, centrum fitness, saunę oraz ogród. Każdy pokój w obiekcie wyposażono w szafę i telewizor z płaskim ekranem. W każdym pokoju znajduje się czajnik oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a w wybranych opcjach zakwaterowania zapewniono kuchnię z piekarnikiem. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę i pościel. Lotnisko Lotnisko Taupo znajduje się 108 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Bar hotelowy
Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Central Park Motor Inn

Central Park Motor Inn nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższe lotnisko znajduje się 73 km od hotelu.
Rezerwując Central Park Motor Inn goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Central Park Motor Inn nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Central Park Motor Inn nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard