4 Gwiazdki HRS

Hotel Nobilis Hall

  • Zwierzęta domowe dozwolone

  • Winda

  • Bar hotelowy

Brak ocen

784 Aghmashenebeli str, 6200 K'obulet'i

Lokalizacja i odległości

location target

784 Aghmashenebeli str, 6200 K'obulet'i

Najbliższe lotnisko34 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Hotel Nobilis Hall, usytuowany w miejscowości Kobuleti, oferuje sezonowy odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Kobuleti – 200 m. Oferta obiektu obejmuje obsługę pokoju oraz plac zabaw. Na terenie hotelu dostępny jest taras, a z okien roztacza się widok na morze. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji lub wypić drinka w barze. Każdy pokój w obiekcie wyposażono w klimatyzację, biurko i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest też prywatna łazienka oraz patio z widokiem na miasto. Pościel i ręczniki są zapewnione. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a także bezpłatne Wi-Fi. Z wybranych opcji zakwaterowania roztacza się również widok na góry. Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w lodówkę. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obsługa recepcji, która mówi w języku angielskim, gruzińskim i rosyjskim, służy pomocą przez całą dobę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Kobuleti – 7,5 km, Twierdza Petra – 13 km. Lotnisko Lotnisko Batumi oddalone jest o 39 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem. Basen: nieczynne od pon. 30 lis. 2026 do sob. 15 maj 2027 Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Winda
  • Zwierzęta domowe dozwolone
  • Bar hotelowy

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Nobilis Hall

Hotel Nobilis Hall nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższe lotnisko znajduje się 34 km od hotelu.
Rezerwując Hotel Nobilis Hall goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Nobilis Hall posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Nobilis Hall nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotChiny UnionPay
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Chiny UnionPay
  • Visa
  • Diners Club