3 Gwiazdki HRS

Hotel Welt

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy
Winda

Brak ocen

Via milano 15, 47043 Sant'Elpidio a Mare

Lokalizacja i odległości

location target

Via milano 15, 47043 Sant'Elpidio a Mare

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

3-gwiazdkowy obiekt Hotel Welt usytuowany jest przy plaży w miejscowości Gatteo a Mare i oferuje bezpłatne rowery, ogród oraz wspólny salon. Oferta obiektu obejmuje restaurację, bar, a także łaźnię hammam. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono szafę. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z bidetem i suszarką do włosów, a także bezpłatne Wi-Fi. Niektóre opcje zakwaterowania mają również balkon. Każdą opcję zakwaterowania w obiekcie wyposażono w biurko i telewizor. Do dyspozycji Gości jest również prywatna łazienka. W obiekcie serwowane jest śniadanie kontynentalne lub włoskie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Spiaggia Gatteo a Mare – 200 m, Dworzec kolejowy Bellaria-Igea Marina – 4,7 km. Lotnisko Lotnisko Rimini znajduje się 25 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Bar hotelowy
Zwierzęta domowe dozwolone
Winda

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Welt

Hotel Welt nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Hotel Welt goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Welt nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Welt nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • Diners Club
  • Karta MasterCard