3 Gwiazdki HRS

Hotel Asiago Beach

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Winda
Bar hotelowy

Brak ocen

Viale Romagna 217, 48125 Lido di Jesolo

Lokalizacja i odległości

location target

Viale Romagna 217, 48125 Lido di Jesolo

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Hotel Asiago Beach położony jest przy plaży w miejscowości Lido di Savio i oferuje prywatną plażę z basenem, restaurację oraz bezpłatną saunę i wannę z hydromasażem. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie pokoje w hotelu Asiago Beach obejmują łazienkę i balkon z widokiem na morze.Wyposażono je w telewizor z płaskim ekranem. Niektóre z pokoi są klimatyzowane. Hotelowa restauracja zaprasza na regionalne specjały i typowe dania kuchni włoskiej. Lokal dysponuje salą jadalną, której okna wychodzą na morze. W obiekcie podawane jest obfite śniadanie w formie bufetu, składające się ze słodkich i słonych przysmaków. Codziennie do północy czynna jest również kawiarnia. Obiekt zapewnia bezpłatną wypożyczalnię rowerów i prywatny parking. Odległość od miejscowości Milano Marittima wynosi około 4 km. Dojazd samochodem do parków rozrywki Mirabilandia i Zoosafari zajmuje 10 minut. Please note that the pool is open from April until September.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Winda
Bar hotelowy

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Asiago Beach

Hotel Asiago Beach nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Hotel Asiago Beach goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Asiago Beach posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Asiago Beach nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Diners Club