Beachside Village Resort

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

45 Surf Drive, MA 02540 Falmouth

Lokalizacja i odległości

location target

45 Surf Drive, MA 02540 Falmouth

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Beachside Village Resort, usytuowany w miejscowości Falmouth, oferuje sprzęt do grillowania oraz zakwaterowanie z klimatyzacją. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Surf Drive Beach – kilka kroków od obiektu. We wszystkich pokojach znajduje się aneks kuchenny, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych oraz prywatna łazienka. Na miejscu dostępny jest odkryty basen oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą też korzystać z bezpłatnego WiFi. W prywatnej łazience zapewniono prysznic i suszarkę do włosów. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki. Obiekt dysponuje placem zabaw. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum szkła Sandwich Glass Museum – 34 km, Heritage Museums & Gardens – 34 km. Lotnisko Lotnisko Martha's Vineyard znajduje się 25 km od obiektu. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Basen: nieczynne od pon. 12 paź. 2026 do sob. 29 maj 2027 Basen: nieczynne od pon. 12 paź. 2026 do sob. 29 maj 2027 Basen: nieczynne od pon. 12 paź. 2026 do sob. 29 maj 2027

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Beachside Village Resort

Beachside Village Resort nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Beachside Village Resort goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Beachside Village Resort nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Beachside Village Resort nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa