5 Gwiazdki HRS

Alb Appartements

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Winda

Brak ocen

20 Enzianweg, 72458 Albstadt

Lokalizacja i odległości

location target

20 Enzianweg, 72458 Albstadt

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Alb Appartements położony jest w miejscowości Albstadt i oferuje bezpłatne Wi-Fi, ogród z tarasem oraz widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Castle Ehrenfels – 48 km, Stadthalle Tuttlingen – 43 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu, kontynentalne lub wegetariańskie. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Obiekt Alb Appartements zapewnia też przechowalnię sprzętu narciarskiego. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Teatr Narodowy Württemberg-Hohenzollern Tübingen Reutlingen – 49 km. Lotnisko Lotnisko Stuttgart oddalone jest o 77 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Winda

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Alb Appartements

Alb Appartements nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Alb Appartements goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Alb Appartements nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Alb Appartements nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard