4 Gwiazdki HRS

Baja Temple

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

La ahorcadita Las playitas, calle de la bicicleta, antes de la cabeza del olmeca, 23300 Xochitlán Todos Santos

Lokalizacja i odległości

location target

La ahorcadita Las playitas, calle de la bicicleta, antes de la cabeza del olmeca, 23300 Xochitlán Todos Santos

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Baja Temple, usytuowany w miejscowości Todos Santos, oferuje odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża La Cachorra – niecały kilometr. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono biurko, pościel oraz balkon z widokiem na basen. We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, a także bezpłatne Wi-Fi. Z niektórych opcji zakwaterowania roztacza się również widok na morze. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z suszarką do włosów. Lotnisko Lotnisko Manuel Márquez de León International znajduje się 94 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Baja Temple

Baja Temple nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Baja Temple goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Baja Temple nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Baja Temple nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa