4 Gwiazdki HRS

Pacheco Tours Beach Cabins

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

25 meters west from Cabinas Murillo, 60111 Drake

Lokalizacja i odległości

location target

25 meters west from Cabinas Murillo, 60111 Drake

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Pacheco Cabins is located in Drake, 5 minutes’ walk from Colorada Beach. Free WiFi access is available. The functional and simple rooms will provide you with a balcony, a patio and a seating area. The full, private bathroom has a shower. You can enjoy sea view from all the rooms. Extras include a fan. At Pacheco Cabins you will find a 24-hour front desk. Other facilities offered include a tour desk and luggage storage. An array of activities can be enjoyed on site or in the surroundings outdoors, including horse riding, hiking and diving. The property offers free parking. The property is located in the middle of Casita Corcovado and Cabinas Murillo. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Pacheco Tours Beach Cabins

Pacheco Tours Beach Cabins nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Pacheco Tours Beach Cabins goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Pacheco Tours Beach Cabins nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Pacheco Tours Beach Cabins nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Visa
  • American Express
  • Karta MasterCard