2 Gwiazdki HRS

Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store)

Zameldowanie: 12:00Wymeldowanie: 12:00

Brak ocen

433-7 Siming South Road, undefined Xiamen

Lokalizacja i odległości

location target

433-7 Siming South Road, undefined Xiamen

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store)

Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store) nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 12:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store) nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HRS.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store) nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store) nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Jiduo Guanshanhai Villa (Zhongshan Road Pedestrian Street Store) recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotKarta MasterCard
  • dotChiny UnionPay
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

12:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • American Express
  • Japan Credit Bureau
  • Karta MasterCard
  • Chiny UnionPay
  • Visa