4 Gwiazdki HRS

Casa Marinari

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Largo Saverio Ordine 11, 87029 Scalea

Lokalizacja i odległości

location target

Largo Saverio Ordine 11, 87029 Scalea

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Casa Marinari położony jest w miejscowości Scalea i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Spiaggia di Scalea – 600 m, Plaża La Secca di Castrocucco – 18 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. Każda opcja zakwaterowania wyposażona jest w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i lodówkę. Do dyspozycji Gości jest też prywatna łazienka z bidetem. Niektóre opcje zakwaterowania mają część wypoczynkową lub balkon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Przystań w Maratei – 47 km, Dworzec kolejowy Praja-Ajeta-Tortora – 14 km. Lotnisko Lotnisko Lamezia Terme znajduje się 121 km od obiektu. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Casa Marinari

Casa Marinari nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Casa Marinari goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Casa Marinari nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Casa Marinari nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa