4 Gwiazdki HRS

CA SUMMA agriresort

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Contrada Columbri, 72017 Ostuni

Lokalizacja i odległości

location target

Contrada Columbri, 72017 Ostuni

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt CA SUMMA agriresort oferuje restaurację, odkryty basen, ogród i taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wybrzeże Costa Merlata – 13 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. Niektóre opcje zakwaterowania mają balkon i część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem. W niektórych opcjach zapewniono też klimatyzację. Obiekt CA SUMMA agriresort oferuje wypożyczalnię rowerów. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rezerwat przyrody Torre Guaceto – 33 km, Archaeological Museum Egnazia – 35 km. Lotnisko Lotnisko Brindisi oddalone jest o 33 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące CA SUMMA agriresort

CA SUMMA agriresort nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując CA SUMMA agriresort goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
CA SUMMA agriresort nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
CA SUMMA agriresort nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotChiny UnionPay
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Chiny UnionPay
  • Visa
  • Diners Club