3 Gwiazdki HRS

The Gujrat Guest House

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Shaheen Chowk, GT Road, 50700 Gujrāt

Lokalizacja i odległości

location target

Shaheen Chowk, GT Road, 50700 Gujrāt

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt The Gujrat Guest House położony jest w miejscowości Gujrāt i oferuje taras. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. Obiekt The Gujrat Guest House oferuje wypożyczalnię samochodów. Lotnisko Lotnisko Sijalkot oddalone jest o 36 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące The Gujrat Guest House

The Gujrat Guest House nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując The Gujrat Guest House goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
The Gujrat Guest House nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
The Gujrat Guest House nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa