4 Gwiazdki HRS

Klein Rigi

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Brak ocen

31 Thurbruggstrasse, 9215 Schönenberg

Lokalizacja i odległości

location target

31 Thurbruggstrasse, 9215 Schönenberg

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Klein Rigi położony jest w miejscowości Schönenberg i oferuje taras oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Główny dworzec kolejowy w Konstancji – 19 km, Wyspa Reichenau – 29 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking. W obiekcie zapewniono telewizor oraz prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, suszarką do włosów i prysznicem. W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono także aneks kuchenny z lodówką i minibarem. W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu lub à la carte. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum Konstancji – 19 km, Stadion Bodensee – 23 km. Lotnisko Lotnisko St. Gallen-Altenrhein znajduje się 51 km od obiektu. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Bar hotelowy

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Klein Rigi

Klein Rigi nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Klein Rigi goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Klein Rigi nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Klein Rigi nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • American Express
  • Visa