4 Gwiazdki HRS

Гостиничный комплекс Коктобе

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone
Basen
Winda
Bar hotelowy
Basen

Brak ocen

Батыс-2 , 100 В, 030000 Aktobe

Lokalizacja i odległości

location target

Батыс-2 , 100 В, 030000 Aktobe

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

4-gwiazdkowy obiekt Гостиничный комплекс Коктобе położony jest w miejscowości Aktobe i oferuje bar. Do dyspozycji Gości przygotowano takie udogodnienia, jak restauracja, obsługa pokoju, całodobowa recepcja oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Goście mogą odprężyć się w centrum spa i odnowy biologicznej z krytym basenem, centrum fitness i łaźnią hammam. Obiekt zapewnia też wspólny salon. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono szafę. Wszystkie opcje zakwaterowania w obiekcie wyposażone są w klimatyzację, sejf i telewizor z płaskim ekranem. Lotnisko Lotnisko Aktobe znajduje się 4 km od obiektu.

Najpopularniejsze udogodnienia

Winda
Bar hotelowy
Zwierzęta domowe dozwolone
Basen

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Гостиничный комплекс Коктобе

Гостиничный комплекс Коктобе nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Гостиничный комплекс Коктобе goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Гостиничный комплекс Коктобе nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Гостиничный комплекс Коктобе nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa