4 Gwiazdki HRS

Apartamentos El Pradón

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

Barrio Belandres San Juan de Piñera - Cudillero, 33150 Cudillero

Lokalizacja i odległości

location target

Barrio Belandres San Juan de Piñera - Cudillero, 33150 Cudillero

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Apartamentos El Pradón położony jest w miejscowości Cudillero w regionie Asturia i oferuje bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Concha de Artedo – 2,5 km. W każdej opcji zakwaterowania znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, jak również część wypoczynkowa z rozkładaną sofą, telewizor z płaskim ekranem, pralka oraz prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Niektóre opcje zakwaterowania mają taras lub balkon z widokiem na góry lub widokiem na ogród. Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. Obiekt Apartamentos El Pradón oferuje wypożyczalnię rowerów. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze. Lotnisko Lotnisko Asturias znajduje się 15 km od obiektu. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Apartamentos El Pradón

Apartamentos El Pradón nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Rezerwując Apartamentos El Pradón goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Apartamentos El Pradón nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Apartamentos El Pradón nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChiny UnionPay
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • Japan Credit Bureau
  • Chiny UnionPay
  • Visa
  • Diners Club
  • Karta MasterCard