3 Gwiazdki HRS

Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN

Parking
Basen
Zwierzęta domowe dozwolone
Sejf w pokoju
Pokój dla niepalących
Winda

Brak ocen

41 Route De Montpellier - D 612, 34110 Vic-la-Gardiole, Herault

Lokalizacja i odległości

location target

41 Route De Montpellier - D 612, 34110 Vic-la-Gardiole, Herault

Hotel położony jest między regionem uprawy winorośli Frontignan a imponującym miastem śródziemnomorskim Montpellier. Hotel wyróżnia się spokojną lokalizacją na prowincji Vic-la-Gardiole, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od pięknej plaży w Aresquiers. Miłośnicy jazdy na rowerze górskim mogą rozpocząć wycieczki po górach Gardiole przy samym hotelu.

Najbliższe lotnisko19 km
Najbliższa stacja8 km
Centrum miasta5 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN, usytuowany w miejscowości Vic-la-Gardiole, oferuje sezonowy odkryty basen, bezpłatny prywatny parking, ogród oraz bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: GGL Stadium – 16 km. W hotelu zapewniono bezpłatne Wi-Fi. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Katedra św. Piotra ( 19 km), Stadion piłkarski Stade de la Mosson ( 22 km). Na terenie hotelu znajduje się restauracja. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Opéra Comédie – 19 km. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości klimatyzowane pokoje wyposażone w biurko, czajnik, minibar, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem. W każdym pokoju zapewniono też prywatną łazienkę z prysznicem. W każdym pokoju w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z suszarką do włosów, a wybrane opcje zakwaterowania mają balkon. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono pościel i ręczniki. W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz w Montpellier – 23 km, Pałac kongresowy The Corum – 23 km. Lotnisko Lotnisko Montpellier - Mediterranee znajduje się 28 km od obiektu. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

Najpopularniejsze udogodnienia

Sejf w pokoju
Basen
Pokój dla niepalących
Winda
Biurko
Bar hotelowy
Wi-Fi
Łazienka
Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN

Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotBezpieczny parking dla rowerów/motocykli
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższy dworzec znajduje się 8 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 19 km od hotelu.
Rezerwując Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Hôtel restaurant LOGIS HOTELLERIE DE BALAJAN recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 07:00 - 22:00
  • dotW weekend: 07:00 - 22:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

07:00 - 22:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Visa
  • American Express