3 Gwiazdki HRS

Crown and Cushion Hotel

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 11:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Restauracja
Basen
Zwierzęta domowe dozwolone
Basen

Brak ocen

23 High Street, OX7 5AD Chipping Norton, West Oxfordshire

Lokalizacja i odległości

location target

23 High Street, OX7 5AD Chipping Norton, West Oxfordshire

Crown and Cushion Hotel znajduje się w mieście Chipping Norton (w dzielnicy historycznej) w pobliżu takich atrakcji, jak Pole golfowe Chipping Norton Golf Club i Megality z Rollright. Hotel umieszczono w rejonie takich atrakcji, jak Chastleton House i Rezerwat sokołowatych Cotswold Falconry Centre.

Birmingham International Airport (BHX)59 km
Najbliższa stacja0 m

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Poczuj się jak w domu w 40 oryginalnie udekorowane pokojach. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem. Prywatna łazienka — wyposażenie: wanna połączona z prysznicem, bezpłatne przybory toaletowe i suszarka do włosów. Udogodnienia obejmują telefon oraz biurko i czajnik do kawy lub herbaty.Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz personel wielojęzyczny. Jeżeli planujesz spotkanie w mieście Chipping Norton, hotel oferuje następujące udogodnienia o powierzchni 11 m kw.: sale konferencyjne i salon konferencyjny. Udogodnienia na miejscu to bezpłatne parkowanie samodzielne.Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i centrum fitness. Ten hotel oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, usługi weselne i bezpłatne korzystanie z pobliskiego centrum fitness.Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje hotel to m. in. basen kryty, łaźnia parowa oraz centrum fitness. Zajęcia rekreacyjne wymienione poniżej, dostępne na miejscu bądź w pobliżu, mogą być płatne.Posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) serwuje restauracja. Do dyspozycji jest również kawiarnia i obsługa pokojowa (w określonych godzinach). Ożywcze napoje znajdziesz w jednym z lokali: bar/salon klubowy.

Cechy szczególne hotelu

Warto wiedzieć: Goście mogą ustalić warunki pobytu ze zwierzęciem towarzyszącym, kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z obiektem za pomocą informacji kontaktowych na potwierdzeniu rezerwacji (obowiązuje dopłata - informacje znaleźć można w części dotyczącej opłat). Opłaty: Hotel pobiera następujące opłaty i kaucje w momencie korzystania z usługi, zameldowania lub wymeldowania: Opłata za zwierzęta domowe: 10 GBP za zwierzę, za noc Opłata za wcześniejsze zameldowanie: 25.00 GBP Opłata za późniejsze wymeldowanie: 25.00 GBP Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom. Obowiązkowe opłaty i podatki: W obiekcie należy dokonać następujących opłat: Zadatek: 100.00 GBP za pobyt Wszelkie opłaty podane przez hotel zostały wymienione. Opłaty mogą się zmieniać, na przykład w zależności od długości pobytu lub rodzaju pokoju.

Najpopularniejsze udogodnienia

Restauracja
Basen
Biurko
Bar hotelowy
Zwierzęta domowe dozwolone
Pokój dla niepalących
Łazienka
Telewizja kablowa
Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Crown and Cushion Hotel

Crown and Cushion Hotel udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Crown and Cushion Hotel udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 59 km od hotelu.
Rezerwując Crown and Cushion Hotel goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel dysponuje własną restauracją.
Crown and Cushion Hotel nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Crown and Cushion Hotel nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • American Express
  • Visa