4 Gwiazdki HRS

Residence & Spa Le Prince Regent

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
  • 1 butelka wody mineralnej

  • Basen

  • Pokój dla niepalących

  • Winda

Brak ocen

28 Rue Monsieur Le Prince, 75006 Paryż

Lokalizacja i odległości

location target

28 Rue Monsieur Le Prince, 75006 Paryż

Residence & Spa Le Prince Regent (Paryż) umieszczono w centrum miasta o kilka kroków od takich atrakcji, jak Uniwersytet Sorbona i Pałac Luksemburski. Ten apartament (luksusowy) umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Katakumby Paryskie i Wieża Eiffla.

Najbliższe lotnisko14 km
Najbliższa stacja200 m
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Poczuj się jak w domu w 17 pokojach, których wyposażenie to kuchnie (płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa). Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu zapewni łączność ze światem, a telewizor LCD i satelitarna — rozrywkę. Udogodnienia obejmują sejf i bezpłatne czasopisma oraz sprzątanie codziennie.Udogodnienia biznesowe to ekspresowe zameldowanie, ekspresowe wymeldowanie oraz bezpłatne czasopisma w holu. Płatne udogodnienia to transport z i na lotnisko (całą dobę).Zrelaksuj się w spa, które oferuje masaż, zabiegi na ciało i zabiegi na twarz. Dostępne udogodnienia rekreacyjne to basen kryty i łaźnia parowa. Ten apartament oferuje udogodnienia takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, obsługa portierska i płatna opieka nad dziećmi.Udogodnienia rekreacyjne, które oferuje apartament to m. in. basen kryty i łaźnia parowa. Goście w wieku poniżej 16 lat nie mają dostępu do takich udogodnień, jak basen.Śniadanie kontynentalne jest podawane codziennie od 7.00 do 10.00 za opłatą.

Cechy szczególne hotelu

Warto wiedzieć: Dostępny jest transport z lotniska (może obowiązywać opłata). Goście proszeni są o kontakt z hotelem przed przyjazdem i podanie szczegółowych danych dotyczących podróży, używając w tym celu informacji kontaktowych na potwierdzeniu rezerwacji. Konieczna jest wstępna rezerwacja, aby skorzystać z takich udogodnień jak usługi masażu i zabiegi spa. Rezerwację przyjmuje apartament i należy jej dokonać przed przyjazdem, korzystając z informacji kontaktowych podanych na potwierdzenia rezerwacji pobytu. Opłaty: Hotel pobiera następujące opłaty i kaucje w momencie korzystania z usługi, zameldowania lub wymeldowania: Opłata za śniadanie kontynentalne: 14 EUR na osobę (około) Opłata za transport z lotniska i na lotnisko: 35 EUR za pojazd (w jedną stronę) Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom. Obowiązkowe opłaty i podatki: W obiekcie należy dokonać następujących opłat: Miasto narzuca podatek: 2.53 EUR za osobę, za noc. Podatek ten nie dotyczy dzieci w wieku poniżej 18 lat. Wszelkie opłaty podane przez hotel zostały wymienione. Opłaty mogą się zmieniać, na przykład w zależności od długości pobytu lub rodzaju pokoju.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Basen
  • Pokój dla niepalących
  • Winda

Bezpłatnie dla gości HRS

  • 1 butelka wody mineralnej

Często zadawane pytania dotyczące Residence & Spa Le Prince Regent

Residence & Spa Le Prince Regent nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0.2 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 14 km od hotelu.
Rezerwując Residence & Spa Le Prince Regent goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Residence & Spa Le Prince Regent nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Residence & Spa Le Prince Regent nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotAmerican Express
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard
  • American Express