4 Gwiazdki HRS

Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 12:00
Parking
1 butelka wody mineralnej
Osobista gazeta codzienna w każdym pokoju
Napój powitalny
Basen
Bar hotelowy
Klimatyzacja

Brak ocen

15-371 MADHAV NAGAR, 576104 Manipal, Karnataka

Lokalizacja i odległości

location target

15-371 MADHAV NAGAR, 576104 Manipal, Karnataka

Mangalore Bajpe65 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta4 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Bar hotelowy
Klimatyzacja
Winda
Minibarek
Sejf w pokoju
Basen
Wi-Fi
Łazienka
Biurko

Bezpłatnie dla gości HRS

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Osobista gazeta codzienna w każdym pokoju
  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Napój powitalny

Często zadawane pytania dotyczące Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education

Wi-Fi w hotelu dostępne jest za opłatą: 200,00 INR
Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 65 km od hotelu.
Rezerwując Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotOsobista gazeta codzienna w każdym pokoju
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotNapój powitalny
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Fortune Valley View Manipal Manipal Academy of Higher Education recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotKarta MasterCard
  • dotCzeki podróżne
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny

Opcje płatności

  • Karta MasterCard
  • Czeki podróżne
  • American Express
  • Visa
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club