od129 € / noc
3 Gwiazdki HRS

Baia del Sole

Zameldowanie: 13:00Wymeldowanie: 11:00
od129 € / noc
Parking
Zwierzęta domowe dozwolone
Restauracja
Basen
Pokój dla niepalących
Biurko
Klimatyzacja

Brak ocen

Via DANIELE ROSSI snc, 00053 Civitavecchia, RM

Lokalizacja i odległości

location target

Via DANIELE ROSSI snc, 00053 Civitavecchia, RM

Najbliższe lotnisko47 km
Najbliższa stacja3 km
Centrum miasta2 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Pokój dla niepalących
Biurko
Klimatyzacja
Zwierzęta domowe dozwolone
Restauracja
Wi-Fi
Basen
Bar hotelowy
Parking

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Baia del Sole

Baia del Sole udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 0,00 €
  • dotParking należący do hotelu, stawka za godzinę: 0,00 €
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 13:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 3 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 47 km od hotelu.
Rezerwując Baia del Sole goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel dysponuje własną restauracją.
Baia del Sole posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Baia del Sole dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Baia del Sole recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

13:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • Visa