4 Gwiazdki HRS

The Ned NoMad

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking niedostępny
Wypożyczalnia rowerów
Klimatyzacja
Biurko
Sejf w pokoju
Pokój dla niepalących

Brak ocen

1170 BROADWAY, 10001 Nowy Jork, NY

Lokalizacja i odległości

location target

1170 BROADWAY, 10001 Nowy Jork, NY

La Guardia Airport14 km
Najbliższa stacja1 km
Centrum miasta4 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Biurko
Sejf w pokoju
Pokój dla niepalących
Bar hotelowy
Klimatyzacja
Minibarek
Winda
Telewizja kablowa
Płatne kanały telewizyjne

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Wypożyczalnia rowerów
  • Bezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące The Ned NoMad

The Ned NoMad udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
The Ned NoMad udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotBezpieczny parking
  • dotParking strzeżony
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 1 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 14.32 km od hotelu.
Rezerwując The Ned NoMad goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotWypożyczalnia rowerów
  • dotBezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
The Ned NoMad posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
The Ned NoMad dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu The Ned NoMad recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Diners Club