3 Gwiazdki HRS

Hotel Piazza Biwako

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 10:00
Parking niedostępny
Restauracja
Basen
Pokój dla niepalących
Biurko
Telewizja kablowa

Brak ocen

Piaaza Omi, 1 1 20 Nionohama, Otsu shi, Shiga 520 0801, Japan., 5200801 Otsu-shi

Lokalizacja i odległości

location target

Piaaza Omi, 1 1 20 Nionohama, Otsu shi, Shiga 520 0801, Japan., 5200801 Otsu-shi

Najbliższe lotnisko52 km
Najbliższa stacja1 km
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Pokój dla niepalących
Biurko
Restauracja
Telewizja kablowa
Basen

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Piazza Biwako

Hotel Piazza Biwako nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 10:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 1 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 52 km od hotelu.
Hotel Piazza Biwako nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HRS.
Hotel dysponuje własną restauracją.
Hotel Piazza Biwako posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Piazza Biwako nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Hotel Piazza Biwako recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 07:00 - 23:00
  • dotW weekend: 07:00 - 23:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

07:00 - 23:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

10:00

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • Visa