3 Gwiazdki HRS

Falenty Biznes i Wypoczynek

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 11:00
  • Bezpłatne Wi-Fi

  • Parking

  • 1 butelka wody mineralnej

  • Bezpłatna sauna

  • Basen

  • Restauracja

  • 75%gości poleca

8,2

Bardzo dobry

Na podstawie 4 recenzji

Ul. aleja Hrabska 4b, 05-090 Raszyn, Mazowieckie

Lokalizacja i odległości

location target

Ul. aleja Hrabska 4b, 05-090 Raszyn, Mazowieckie

Niewielka odległość od Centrum Warszawy (15 km) i od Portu Lotniczego im. F. Chopina (10 km) sprawia, że Centrum Falenty jest łatwo dostępne dla gości.

Najbliższe lotnisko10 km
Najbliższa stacja15 km
Centrum miasta15 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

FALENTY BIZNES I WYPOCZYNEK to profesjonalny ośrodek specjalizujący się w organizacji efektywnych szkoleń, konferencji, warsztatów, imprez integracyjnych i pikników firmowych.

Cechy szczególne hotelu

Ośrodek składa się z dwóch niezależnych budynków, w których znajduje się: - 14 profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowo-konferencyjnych - 214 miejsc noclegowych w 107 wygodnych i przestronnych 1, 2 i 3-osobowych pokojach - 3 bary oraz restauracja umożliwiająca organizację bankietu zasiadanego nawet dla 400 osób - Kompleks basenowy (basen, sauny) - jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-21:00 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11:00-21:00.

Najpopularniejsze udogodnienia

  • Telewizja kablowa
  • Klimatyzacja
  • Basen
  • Bar hotelowy
  • Pokój dla niepalących
  • Restauracja
  • Biurko
  • Łazienka
  • Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatnie dla gości HRS

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Bezpłatna sauna
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Falenty Biznes i Wypoczynek

Falenty Biznes i Wypoczynek udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Falenty Biznes i Wypoczynek udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 25,00 zł
  • dotParking należący do hotelu, stawka za godzinę: 0,00 zł
Falenty Biznes i Wypoczynek otrzymał od 4 gości średnią ocenę 8.2.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
75 % gości poleca Falenty Biznes i Wypoczynek innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 15 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 10 km od hotelu.
Rezerwując Falenty Biznes i Wypoczynek goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotBezpłatna sauna
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel dysponuje własną restauracją.
Falenty Biznes i Wypoczynek nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Falenty Biznes i Wypoczynek dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Falenty Biznes i Wypoczynek recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Personel anglojęzyczny

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa
  • Diners Club