od385 € / noc
4 Gwiazdki HRS

Hotel Auszeit

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 10:30
od385 € / noc
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Bezpłatna sauna
Zwierzęta domowe dozwolone
Basen
Wi-Fi

Brak ocen

Pertisau 75, 6213 Eben am Achensee, Pertisau

Lokalizacja i odległości

location target

Pertisau 75, 6213 Eben am Achensee, Pertisau

Najbliższe lotnisko35 km
Najbliższa stacja9 km
Centrum miasta6 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Winda
Sejf w pokoju
Łazienka
Pokój dla niepalących
Basen
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Bezpłatna sauna
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Hotel Auszeit

Hotel Auszeit udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Hotel Auszeit udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 0,00 €
  • dotParking należący do hotelu, stawka za godzinę: 0,00 €
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 10:30.
Najbliższy dworzec znajduje się 9 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 35 km od hotelu.
Rezerwując Hotel Auszeit goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotBezpłatna sauna
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Hotel Auszeit nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Hotel Auszeit nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Hotel Auszeit recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 08:00 - 19:00
  • dotW weekend: 08:00 - 19:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

08:00 - 19:00

Recepcja obsadzona w weekendy

08:00 - 19:00

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

10:30

Języki

  • Personel anglojęzyczny dostępny w ciągu dnia

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard