3 Gwiazdki HRS

Lewis River Inn

Parking niedostępny
Zwierzęta domowe dozwolone

Brak ocen

1100 Lewis River Road, WA 98674 Woodland

Lokalizacja i odległości

location target

1100 Lewis River Road, WA 98674 Woodland

Lewis River Inn znajduje się w mieście Woodland (nad rzeką) w pobliżu takich atrakcji, jak Hulda Klager Lilac Gardens i Holland America Bulb Farms. Motel umieszczono w pobliżu takich atrakcji, jak Grey Cliffs Waterfront Park i Marina w St. Helens.

Najbliższe lotnisko37 km
Centrum miasta1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Obiekt Lewis River Inn położony jest w miejscowości Woodland w stanie Waszyngton i oferuje bezpłatne WiFi. Z jego okien roztacza się widok na rzekę Lewis. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizję kablową, część wypoczynkową, kuchenkę mikrofalową i lodówkę. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z wanną, prysznicem i bezpłatnymi przyborami toaletowymi. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na rzekę. W tym motelu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking, automaty z napojami i zagospodarowany ogród. W promieniu 5 minut spacerem od obiektu znajduje się wiele restauracji i lokali gastronomicznych. Obiekt Lewis River Inn oddalony jest o 46 km od międzynarodowego lotniska w Portland. Please note that office hours are from 06:00 to 23:00 hrs. The proeprty is starting a re-design of their garden on Nov. 16th 2022. Mon-Friday there will be noise from 8am to 5pm. This will last for a couple of weeks. Their River view rooms will be affected by this. Please note that there is only one parking spot per roomW momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Cechy szczególne hotelu

Warto wiedzieć: Opłat za pokój nie pobiera się od dziecka do 16 lat lat, jeśli przebywa w tym samym pokoju z rodzicami lub opiekunami i korzysta ze znajdujących się w nim łóżek. Obiekt zezwala na pobyt zwierząt towarzyszących tylko w niektórych pokojach i narzuca inne ograniczenia (dodatkowa opłata itp. – informacje znaleźć można w części poświęconej opłatom). Goście mogą ustalić warunki pobytu ze zwierzęciem, kontaktując się w tej sprawie bezpośrednio z obiektem za pomocą informacji kontaktowych na potwierdzeniu rezerwacji. Opłaty: Hotel pobiera następujące opłaty i kaucje w momencie korzystania z usługi, zameldowania lub wymeldowania: Opłata za zwierzęta domowe: 20.00 USD za zwierzę, za noc Łóżeczko dziecięce (kołyska): 10.00 USD za noc Opłata za łóżko-dostawkę: 10.00 USD za noc Powyższa lista może być niepełna. Opłaty i kaucje mogą nie zawierać podatku i podlegać zmianom. Renowacja i zamknięcie: Obiekt przechodzić będzie renowację od 03 stycznia 2018 do 01 marca 2018 (data zakończenia może ulec zmianie). Obejmie ona następujące obszary: Restauracja Hol Prace remontowe prowadzone będą wyłącznie w dni powszednie. Personel hotelu zrobi wszystko, aby ograniczyć hałas i niedogodności.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Parking bezpośrednio przy hotelu

Często zadawane pytania dotyczące Lewis River Inn

Lewis River Inn nie posiada parkingu.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od .
Wymeldowanie powinno nastąpić przed .
Najbliższe lotnisko znajduje się 37 km od hotelu.
Rezerwując Lewis River Inn goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Lewis River Inn posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Lewis River Inn nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotVisa
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Opcje płatności

  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Visa