3 HRS-sterren

Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms

Inchecken: 16:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Hotelbar
Lift
Wifi
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

3750 GULF SHORES PKWY, 36542 Gulf Shores

Locatie en afstanden

location target

3750 GULF SHORES PKWY, 36542 Gulf Shores

Jack Edwards National Airport1,5 km
Stadscentrum4,8 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Hotelbar
Lift
Zwembad
Wifi
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms

Gasten van het Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 16:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 1.45 km van het hotel.
Helaas biedt het Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms is een van de barrièrevrije hotels in Gulf Shores.
Helaas hebben de hotelkamers in het Courtyard by Marriott Gulf Shores Craft Farms geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

16:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • Diners Club
  • American Express
  • Mastercard
Duurzaamheid
HRS AwardedGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de gerapporteerde prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, vergeleken met andere hotels die via Green Stay zijn beoordeeld

Koolstofdioxide

A

16 kg CO₂ / nacht

Water

B

700 liter / nacht

Afval

D

1,4 kg / nacht

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.

Duurzaamheidsprogramma's

Serve 1101