2 HRS-sterren

KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
  • Huisdieren toegestaan

  • Wifi

  • Rookvrije kamer

Nog geen beoordeling

RUE DU CHATEAU DEAU ZONE ARTISANALE DU CAMP DOLENT, 76700 Gonfreville-l'Orcher, Le Havre

Locatie en afstanden

location target

RUE DU CHATEAU DEAU ZONE ARTISANALE DU CAMP DOLENT, 76700 Gonfreville-l'Orcher, Le Havre

Dichtstbijzijnde luchthaven11 km
Dichtstbijzijnd station8 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Wifi
  • Rookvrije kamer

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 8 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 11 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het KYRIAD DIRECT LE HAVRE EST - Gonfreville zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 06:30 - 23:00
  • dotIn het weekend: 06:30 - 23:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Expert Inspected Hotel

Het hotel is geïnspecteerd door een onafhankelijke expert op het gebied van hygiëne, reinheid en desinfectie.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

06:30 - 23:00

Receptie bemand tijdens het weekend

06:30 - 23:00

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express