vanaf€ 154 / nacht
4 HRS-sterren

Diana Dauphine

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
vanaf€ 154 / nacht
  • Gratis wifi

  • Parkeergelegenheid

  • Huisdieren toegestaan

  • Minibar

  • Bureau

  • Kabel-tv

  • 100%van de gasten beveelt aan

8,7

Zeer goed

Gebaseerd op 7 beoordelingen

30, Rue de la Première Armée, 67000 Straatsburg, Alsace

Locatie en afstanden

location target

30, Rue de la Première Armée, 67000 Straatsburg, Alsace

Dichtstbijzijnde luchthaven33 km
Dichtstbijzijnd station2 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

  • Minibar
  • Bureau
  • Kabel-tv
  • Kluisje op de kamer
  • Airconditioning
  • Badkamer
  • Lift
  • Rookvrije kamer
  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Gratis gebruik van een internetterminal
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Diana Dauphine

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Diana Dauphine gasten.
Gasten van het Diana Dauphine kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotTarief per 24 uur in garage van hotel: € 30,00
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: € 30,00
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotBeveiligde parkeergelegenheid
  • dotVeilige parkeergelegenheid voor fietsen/motoren
  • dotParkeren met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's
Diana Dauphine werd gewaardeerd 8.7 door 7 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
100 % van de gasten bevelen het Diana Dauphine aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 2 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 33 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Diana Dauphine:
  • dotGratis gebruik van een internetterminal
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Diana Dauphine is een van de barrièrevrije hotels in Straatsburg.
De hotelkamers in Diana Dauphine zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Diana Dauphine zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotReischeques
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Reischeques
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard