5 Gwiazdki HRS

DoubleTree by Hilton Baoding

Zameldowanie: 15:00Wymeldowanie: 12:00
Parking niedostępny
Basen
Zwierzęta domowe dozwolone
Przystosowany dla osób na wózkach inwalidzkich
Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi

9,0

Doskonały

Na podstawie 3 recenzji

2222 EAST QIYI ROAD, 71000 Baoding

Lokalizacja i odległości

location target

2222 EAST QIYI ROAD, 71000 Baoding

SJW-Shijiazhuang110 km
Najbliższa stacja4 km
Centrum miasta8 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Basen
Przystosowany dla osób na wózkach inwalidzkich
Zwierzęta domowe dozwolone
Wi-Fi
Winda

Często zadawane pytania dotyczące DoubleTree by Hilton Baoding

DoubleTree by Hilton Baoding udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotOznaczone miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych
DoubleTree by Hilton Baoding otrzymał od 3 gości średnią ocenę 9.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca DoubleTree by Hilton Baoding innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 15:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 4 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 110 km od hotelu.
DoubleTree by Hilton Baoding nie przewidział dodatkowych darmowych usług dla gości HRS.
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
DoubleTree by Hilton Baoding posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
DoubleTree by Hilton Baoding nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotKarta MasterCard
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

15:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • American Express
  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • Diners Club
  • Karta MasterCard
Zrównoważony rozwój
Dane o zrównoważonym rozwoju zgłoszone za pomocą HRS Green StayGreen Stay

Ten hotel mierzy i raportuje swój wpływ na środowisko - w tym emisję dwutlenku węgla, zużycie wody i odpady - w ramach oceny HRS Green Stay opartej na metodologiach HCMI i HWMI Sustainable Hospitality Alliance. Poniższe oceny odzwierciedlają wyniki hotelu na zajętą dobę pokojową, mierzone względem progów Green Stay dla danego regionu.

Wskaznik Green Stay odzwierciedla dane zgloszone przez hotele; nie jest to certyfikat srodowiskowy.

Dwutlenek węgla

B

49 kg CO2 / noc

Woda

B

610 l / noc

Odpady

B

0,6 kg / noc

Dane odzwierciedlają informacje zgłoszone przez hotel za 2024 rok.

Obliczenia obejmują Scope 1, 2 i częściowo Scope 3. Wykluczają łańcuch dostaw upstream (Scope 3.2-3.14) i nie stanowią pełnej oceny cyklu życia (LCA). HRS przeprowadza kontrole wiarygodności i anomalii oraz nie weryfikuje ani nie audytuje niezależnie danych dotyczących zrównoważonego rozwoju dostarczonych przez hotele.