od101 € / noc
4 Gwiazdki HRS

Best Western Continental

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 11:00
od101 € / noc
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny parking
Parking
1 butelka wody mineralnej
Wypożyczalnia rowerów
Zwierzęta domowe dozwolone
100%
gości poleca

9,5

Doskonały

Na podstawie 6 recenzji

Via Tricesimo 71, 33100 Udine, UD

Lokalizacja i odległości

location target

Via Tricesimo 71, 33100 Udine, UD

Hotel Best Western Continental usytuowany jest na przedmieściach Udine. Z hotelu Best Western Continental można w kilka minut dojechać samochodem do centrum miasta. Goście obiektu mogą wybrać się na zwiedzania uroczego miasta oraz różnego rodzaju zabytków takich jak plac Piazza della Libertà, Loggia ratusza czy zamek w Udine.

Najbliższe lotnisko40 km
Najbliższa stacja150 m
Centrum miasta3 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Hotel Best Western Continental w Udine zapewnia przyjemny pobyt zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Jego oferta obejmuje pokoje o dużych rozmiarach wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia. Po całonocnym odpoczynku goście hotelu mogą posilić się smakowitym śniadaniem. Hotel zapewnia także sale konferencyjne, w których można organizować pomyślne spotkania biznesowe.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Minibarek
Winda
Łazienka
Klimatyzacja
Biurko
Pokój dla niepalących
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HRS

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Bezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Best Western Continental

Best Western Continental udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Best Western Continental udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotBezpłatny parking
  • dotParking należący do hotelu
  • dotGaraż w hotelu, opłata za dobę: 9,00 €
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 0,00 €
  • dotBezpieczny parking
  • dotBezpieczny parking dla rowerów/motocykli
  • dotParking ze stacją ładowania samochodów elektrycznych
Best Western Continental otrzymał od 6 gości średnią ocenę 9.5.
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
100 % gości poleca Best Western Continental innym użytkownikom.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0.15 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 40 km od hotelu.
Rezerwując Best Western Continental goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotWypożyczalnia rowerów
  • dotBezpłatny dostęp do terminala internetowego
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Best Western Continental posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Best Western Continental dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Best Western Continental recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: działająca 24 godziny na dobę
  • dotW weekend: działająca 24 godziny na dobę
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotKarta MasterCard
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Hotel został poddany samokontroli w zakresie wzmocnionych środków ochronnych.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

działająca 24 godziny na dobę

Recepcja obsadzona w weekendy

działająca 24 godziny na dobę

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • Visa
  • American Express
  • Karta MasterCard
  • Diners Club
Zrównoważony rozwój
Dane o zrównoważonym rozwoju zgłoszone za pomocą HRS Green StayGreen Stay

Ten hotel mierzy i raportuje swój wpływ na środowisko - w tym emisję dwutlenku węgla, zużycie wody i odpady - w ramach oceny HRS Green Stay opartej na metodologiach HCMI i HWMI Sustainable Hospitality Alliance. Poniższe oceny odzwierciedlają wyniki hotelu na zajętą dobę pokojową, mierzone względem progów Green Stay dla danego regionu.

Wskaznik Green Stay odzwierciedla dane zgloszone przez hotele; nie jest to certyfikat srodowiskowy.

Dwutlenek węgla

A

8,4 kg CO2 / noc

Woda

D

Odpady

D

Dane odzwierciedlają informacje zgłoszone przez hotel za 2023 rok. Te dane nie zostały niedawno zaktualizowane i wymagają ponownego zgłoszenia.

Obliczenia obejmują Scope 1, 2 i częściowo Scope 3. Wykluczają łańcuch dostaw upstream (Scope 3.2-3.14) i nie stanowią pełnej oceny cyklu życia (LCA). HRS przeprowadza kontrole wiarygodności i anomalii oraz nie weryfikuje ani nie audytuje niezależnie danych dotyczących zrównoważonego rozwoju dostarczonych przez hotele.

Programy zrównoważonego rozwoju

STAY FOR THE PLANET