5 Gwiazdki HRS

Park Hyatt Chennai

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 12:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Miska z owocami
1 butelka wody mineralnej
Osobista gazeta codzienna w każdym pokoju
Zwierzęta domowe dozwolone
Basen

Brak ocen

39 VELACHERY ROAD RAJ BHAVAN, 600032 Chennai, Tamil Nadu, Chennai

Lokalizacja i odległości

location target

39 VELACHERY ROAD RAJ BHAVAN, 600032 Chennai, Tamil Nadu, Chennai

Hotel położony jest w południowej dzielnicy Guindy w Chennai, na obrzeżach Parku Narodowego Guindy. Kilka sklepów i kawiarni znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie, co stanowi idealne zaproszenie do spaceru. Do toru wyścigowego Race Club Madras można dojechać w zaledwie kilka minut. By poczuć się jak na prawdziwych rajskich wakacjach, warto odwiedzić piękną plażę miejską Elliot's Beach (6 km).

Najbliższe lotnisko6 km
Najbliższa stacja0 m
Centrum miasta9 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Opis hotelu

Elegancki hotel Park Hyatt Chennai oferuje pełen luksus. Na gości czeka tu komfortowy pobyt w ekskluzywnej atmosferze nienagannie urządzonych pokoi i apartamentów. Elegancka sala bankietowa jest odpowiednia zarówno dla celów biznesowych jak i dla prywatnych wydarzeń o szczególnym charakterze. Smakosze mogą delektować się specjałami w wykwintnej restauracji Flying Elephant.

Najpopularniejsze udogodnienia

Zwierzęta domowe dozwolone
Winda
Bar hotelowy
Przystosowany dla osób na wózkach inwalidzkich
Basen
Bezpłatne Wi-Fi
Parking

Bezpłatnie dla gości HRS

  • Miska z owocami
  • 1 butelka wody mineralnej
  • Osobista gazeta codzienna w każdym pokoju
  • Bezpłatna sauna
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Park Hyatt Chennai

Park Hyatt Chennai udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Park Hyatt Chennai udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotOznaczone miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 12:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 0 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 6 km od hotelu.
Rezerwując Park Hyatt Chennai goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dotMiska z owocami
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotOsobista gazeta codzienna w każdym pokoju
  • dotBezpłatna sauna
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel nie dysponuje własną restauracją.
Park Hyatt Chennai posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Park Hyatt Chennai nie dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotDiners Club
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Expert Inspected Hotel

Hotel został sprawdzony przez niezależnego eksperta ds. higieny, czystości i dezynfekcji.

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

12:00

Opcje płatności

  • American Express
  • Visa
  • Karta MasterCard
  • Diners Club
Zrównoważony rozwój
Dane o zrównoważonym rozwoju zgłoszone za pomocą HRS Green StayGreen Stay

Ten hotel mierzy i raportuje swój wpływ na środowisko - w tym emisję dwutlenku węgla, zużycie wody i odpady - w ramach oceny HRS Green Stay opartej na metodologiach HCMI i HWMI Sustainable Hospitality Alliance. Poniższe oceny odzwierciedlają wyniki hotelu na zajętą dobę pokojową, mierzone względem progów Green Stay dla danego regionu.

Wskaznik Green Stay odzwierciedla dane zgloszone przez hotele; nie jest to certyfikat srodowiskowy.

Dwutlenek węgla

A

41 kg CO2 / noc

Woda

A

28 l / noc

Odpady

A

Dane odzwierciedlają informacje zgłoszone przez hotel za 2019 rok. Te dane nie zostały niedawno zaktualizowane i wymagają ponownego zgłoszenia.

Obliczenia obejmują Scope 1, 2 i częściowo Scope 3. Wykluczają łańcuch dostaw upstream (Scope 3.2-3.14) i nie stanowią pełnej oceny cyklu życia (LCA). HRS przeprowadza kontrole wiarygodności i anomalii oraz nie weryfikuje ani nie audytuje niezależnie danych dotyczących zrównoważonego rozwoju dostarczonych przez hotele.