3 Gwiazdki HRS

Battistero | Residenza d’epoca

Zameldowanie: 14:00Wymeldowanie: 11:00
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
1 butelka wody mineralnej
Wypożyczalnia rowerów
Restauracja
Winda
Minibarek

Brak ocen

Via SAN GIOVANNI IN CORTE 4, 51100 Pistoia, PT

Lokalizacja i odległości

location target

Via SAN GIOVANNI IN CORTE 4, 51100 Pistoia, PT

Aeroporto di Firenze36 km
Najbliższa stacja1 km

Udogodnienia i informacje dotyczące hotelu

Najpopularniejsze udogodnienia

Winda
Minibarek
Pokój dla niepalących
Bar hotelowy
Klimatyzacja
Biurko
Restauracja
Sejf w pokoju
Telewizja kablowa

Bezpłatnie dla gości HRS

  • 1 butelka wody mineralnej
  • Parking bezpośrednio przy hotelu
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Bezpłatne Wi-Fi

Często zadawane pytania dotyczące Battistero | Residenza d’epoca

Battistero | Residenza d’epoca udostępnia darmowe Wi-Fi we wszystkich pokojach.
Battistero | Residenza d’epoca udostępnia następujące możliwości parkowania:
  • dotParking należący do hotelu
  • dotParking należący do hotelu, opłata za dobę: 10,00 €
  • dotParking znajduje się 2 minut pieszo od hotelu
  • dotBezpieczny parking
  • dotBezpieczny parking dla rowerów/motocykli
Czystość w hotelu, Stosunek ceny do jakości i Atmosfera w hotelu zostały najwyżej ocenione przez gości.
Meldowanie w hotelu możliwe jest od 14:00.
Wymeldowanie powinno nastąpić przed 11:00.
Najbliższy dworzec znajduje się 1 km od hotelu.
Najbliższe lotnisko znajduje się 36 km od hotelu.
Rezerwując Battistero | Residenza d’epoca goście HRS otrzymują następujące dodatkowe darmowe usługi:
  • dot1 butelka wody mineralnej
  • dotParking bezpośrednio przy hotelu
  • dotWypożyczalnia rowerów
  • dotBezpłatne Wi-Fi
Hotel dysponuje własną restauracją.
Battistero | Residenza d’epoca nie posiada udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami.
Battistero | Residenza d’epoca dysponuje klimatyzacją w pokojach.
Darmowe odwołanie rezerwacji nie jest możliwe.
W hotelu Battistero | Residenza d’epoca recepcja czynna jest w godzinach:
  • dotW tygodniu: 08:00 - 15:00
  • dotW weekend: 08:00 - 15:00
Hotel akceptuje następujące środki płatności:
  • dotVisa
  • dotKarta MasterCard
  • dotMożliwe rozliczenie z konta firmowego
Za pomocą konta myHRS zbierasz mile i punkty za każdą rezerwację hotelu u naszych partnerów „Miles & More”, „BahnBonus”.
Najwyższe oceny dla HRS:

Informacje o hotelu

Czas obsługi

Recepcja

08:00 - 15:00

Recepcja obsadzona w weekendy

08:00 - 15:00

Najwcześniejsze zameldowanie

14:00

Najpóźniejsze wymeldowanie

11:00

Języki

  • Wielojęzyczny personel 24 godziny na dobę

Opcje płatności

  • Visa
  • Karta MasterCard
  • Możliwe rozliczenie z konta firmowego